Szkolimy zgodnie z międzynarodową organizacją CMAS
Tel: +48 602 304 224         Mail:biuro@rybadiving.pl

O nas

Radek Rybak, dla znajomych „Ryba” a ponieważ nazwisko zobowiązuje więc już od kilku lat zdecydowaną większość swojego czasu poświęcił pobytom nad wodą i pod wodą.

Pod wodą od 10 lat:Nurkowaniem zajmuje się od 10 lat, stopniowo zdobywając doświadczenie w wodach w Polsce i Europie. Uprawnienia nurkowe zdobywał i nadal poszerza w federacji CMAS.

Na wodzie: Poza nurkowaniem także stermotorzysta, ratownik oraz jeden z pomysłodawców i założycieli Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Nowym Dworze Mazowieckim.

Poza wodą: A jeśli jeszcze znajdzie trochę czasu poza wodą to ucieka swoim czerwonym Wrangler’em w okoliczne lasy i błota.

 

 

 

Ryba to instruktor z uprawnieniami M1 i podspecjalizacjami, w tym MPL czyli nurkowaniem podlodowym, w trakcie zdobywania kolejnych uprawnień i doświadczeń. A ukończony przez niego kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej i wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z zapewnianiem bezpieczeństwa nad  wodą  to dodatkowa gwarancja spokojnego i udanego pobytu zarówno nad jak  i pod wodą.

A ponieważ nurkowanie zbliża więc my także blisko współpracujemy z innymi instruktorami i centrami dając Wam szerszą możliwość poznania podwodnego świata.

Marek Narel – nurek od ponad 20 lat, instruktor M2, właściciel Augustowskiego Centrum Nurkowego. Żadne z jezior wokół Augustowa i nie tylko, nie ma przed nim tajemnic.

Jeśli chcecie przekonać się jak wygląda świat pod wodą w Polsce i nie tylko, jeśli chcecie zdobyć uprawnienia płetwonurka w federacji CMAS  założonej przez francuskiego nurka-komandosa  i „ojca nurkowania” Jacques-Yves Cousteau, jeśli szukacie profesjonalizmu, doświadczenia i gwarancji bezpieczeństwa  to zapraszamy do nas.

Radek „Ryba” Rybak

 

 

 

Copyrights © 2012 - 2019 O RybaDiving